Про компанію

Визначаючи майбутнє транспортування матеріалів

Дивитися відео

Стабільний розвиток

Компанія Crown з'явилася на українському ринку не так давно, хоча датою її заснування є 1945 рік.

У ті далекі повоєнні роки це невелике сімейне підприємство випускало регулятори температури для вугільних печей, а трохи пізніше перекваліфіковувалося на виготовлення поворотних механізмів для телевізійних антен. Однак незабаром власники компанії знайшли більш затребуваний і перспективний напрямок - виробництво обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт.

Через десятки років вилочні навантажувачі Crown успішно використовуються у всьому світі, вони відмінно зарекомендували себе при роботі в складських комплексах, на промислових об'єктах, в магазинах роздрібної торгівлі, на дрібнооптових базах.

Про успіхи компанії, якість і надійність випускається нею обладнання наочніше скажуть цифри - тільки за 2019 рік по всьому світу було продано продукції на суму 3,72 млрд доларів, а сама компанія займає почесне 5-е місце за масштабом виробництва серед світових виробників навантажувачів. У тому ж 2019 році журнал Forbes включив Crown в список найбільших американських приватних компаній, де вона зайняла 133-тє місце.
Штаб-квартира Crown розташована в місті Нью-Бремен, штат Огайо, США, а регіональні офіси відкриті в Німеччині, Китаї та Австралії. Загальна чисельність співробітників, що працюють в компанії Crown в різних країнах, становить понад 16000 чоловік.

Практично всі комплектуючі навантажувачів виробляються на власних виробничих потужностях, лише близько 15% деталей закуповуються на сторонніх підприємствах, що дозволяє виробнику навантажувачів гарантувати високу якість своєї продукції. Це підтверджується і наявністю сертифіката ISO 9001: 2000. Crown сертифікувала все своє виробництво, від проектування до виготовлення деталей і складання готових машин.

Загальна площа виробничих потужностей тільки в штаті Огайо становить понад 140 000 кв.м. Заводи по виготовленню навантажувачів є і в інших штатах - в Індіані і Північній Кароліні. Крім того, частина промислового потенціалу компанії розташована за кордоном - в Китаї, Мексиці і Німеччині.

Розробка продукції

  • Інновації в дії
  • Впровадження технологій
  • Ергономіка
  • Ставка на безпеку

Підхід компанії Crown до промислового дизайну виражається в продуманих ідеях, орієнтованих на підвищення продуктивності операторів, збільшення безпеки і терміну служби продукції. Ми ретельно досліджуємо способи взаємодії людини і машини і завдяки цьому виробляємо обладнання з надзвичайно високими показниками вантажопідйомності і швидкості пересування. Наш інноваційний процес розробки враховує відгуки операторів - так ми можемо втілювати всі побажання наших клієнтів в життя.

Crown проектує свої навантажувачі, використовуючи всі досягнення сучасних технологій. Технології автоматизації і управління парком навантажувачів, розроблені компанією Crown, зробили революцію в індустрії вантажопереробки. наприклад: Система бездротового управління парком навантажувачів InfoLink забезпечує повний контроль і дозволяє отримувати точну та актуальну інформацію про кожну одиницю техніки. Технологія комплектації замовлень QuickPick Remote дозволяє спростити робочі операції і в результаті підвищити продуктивність і знизити стомлюваність оператора. Ця передова технологія дозволяє операторам, комплектуючих замовлення, скоротити кількість підйомів і спусків з платформи навантажувача на 70%.

Компанія Crown добре розуміє рівень навантаження, який лягає на операторів навантажувачів. Саме тому ми проектуємо наші навантажувачі таким чином, щоб оператори могли працювати на них з максимальною продуктивністю і комфортом. Наприклад, за допомогою нашої рукоятки X10 для гідравлічних візків і штабелерів оператори можуть паралельно виконувати операції підйому і переміщення, а також подавати звуковий сигнал лише однією рукою - як правою, так і лівою. Ці зручні функції дозволяють виконувати роботу швидше і при цьому мінімізувати руху руки і зап'ястя.

На всіх етапах проектування навантажувачів основний пріоритет для нас - це безпека користувачів. Навантажувачі компанії Crown оснащені вбудованими функціями безпеки, покликаними захистити операторів і підвищити їх продуктивність на робочому місці.

Про компанію

Розвинена глобальна торгово-сервісна мережа компанії Crown дозволяє задовольняти потреби клієнтів в будь-який час і в будь-якому місці. У цю мережу входять 19 заводів в різних регіонах світу і більше 500 роздрібних пунктів в 84 країнах.

Продукція виробника Crown покликана вирішити одну з головних проблем складських приміщень - можливість транспортування вантажів в вузькі проходи між стелажами. Навантажувачі, ричтраки, штабелери та інше обладнання Crown відрізняється компактними розмірами і високою маневреністю, що дозволяє обслуговувати ділянки складу, недоступні для іншої техніки. Ще однією інновацією, запропонованою інженерами компанії, стало створення навантажувачів з бічною стійкою, в яких оператор може виконувати функції з управління технікою, одночасно отримуючи круговий огляд. У таких навантажувачах оператор може здійснювати рух заднім ходом, що не відвертаючись від системи управління, що сприяє зниженню кількості аварій і підвищення безпеки персоналу. Багато моделей складської техніки Crown неодноразово отримували нагороди на різних виставках, наприклад, від Товариства промислових дизайнерів, від Міжнародного форуму дизайну в Ганновері (Німеччина), міжнародну нагороду Red Dot Design і безліч інших.

Отримання гранту розміром 1 млн доларів від штату Огайо дозволило компанії Crown приступити до досліджень, метою яких було створення надійних блоків живлення для батарей навантажувачів. В результаті були визначені найбільш досконалі модифікації паливних елементів, що гарантують тривалу експлуатацію техніки при дотриманні галузевих стандартів. Додатковою суміжній сферою діяльності компанії є створення курсу навчання для операторів навантажувачів, за допомогою якого вони отримують основні навички водіння і обслуговування техніки, що підвищує їх професіоналізм і ефективність роботи.

Каталог товарів

Перейти в каталог

Серія SC

1300–2000 кг

7,490 м

Серія ESR 1000

1400–1600 кг

9,09 м

Серія ESR 5200

1400–1600 кг

9,09 м

Серія RR/RD

1600–2000 кг

10,16 м

Серія WF

1000–1200 кг

4,4 м

Серія ES

1200–1600 кг

5,4 м

Серія DS/DT

2000 кг

2,6 м

Серія WP

1600 кг

0,211 м

Серія TC

3000 кг

3250 Н

Напишіть нам