Про компанію

Визначаючи майбутнє транспортування матеріалів

Дивитися відео

Компанія “Форклифт Сервіс” – спеціалізоване підприємство, що здійснює поставку, ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування вантажопідйомної техніки різних виробників, постачання запасних частин, тягових акумуляторних батарей для навантажувачів всіх типів, шинної продукції, гідравлічних візків, штабелерів, складських систем з 1998 року. За роки роботи в своїй сфері діяльності підприємство стало одним з лідерів на ринку вантажопідйомної техніки України.

Компанія «Форклифт Сервіс» є дилером одного з найбільших виробників складської техніки:

компанії Crown Equipment Corporation (США);

Крім того партнерами компанії є:

виробники акумуляторних батарей ТАВ (Словенія);
виробник шинної продукції Continental (Німеччина);
виробники складського обладнання GiantMove, Xilin, Niuli (Китай).

Гарантію і сервісне обслуговування техніки надає наш партнер – ТОВ Зевс який має власну виробничо-технічну базу, необхідне спеціальне обладнання і кваліфікованих фахівців.

Пошуки нових напрямків в роботі, розширення зовнішньоекономічних зв’язків сприяють здійсненню поставок на український ринок різного вантажопідйомного обладнання за найнижчими цінами.

Компанія «Форклифт Сервіс» пропонує Вам зі складів і під замовлення широкий спектр запасних частин до вантажопідйомної техніки Crown, “Балканкар”, DOOSAN, TOYOTA, HYSTER, STILL, JUNGHEINRICH, LINDE, KOMATSU, САТ та інших виробників.

Ми пропонуємо Вам рішення проблем, пов’язаних з внутрішньою логістикою на Вашому підприємстві – постачання якісної вантажопідйомної техніки, акумуляторних батарей, шин, запасних частин і складських систем за оптимальними цінами і на найбільш вигідних для Вас умовах.

Стабільний розвиток

Компанія Crown з'явилася на українському ринку не так давно, хоча датою її заснування є 1945 рік.

У ті далекі повоєнні роки це невелике сімейне підприємство випускало регулятори температури для вугільних печей, а трохи пізніше перекваліфіковувалося на виготовлення поворотних механізмів для телевізійних антен. Однак незабаром власники компанії знайшли більш затребуваний і перспективний напрямок - виробництво обладнання для вантажно-розвантажувальних робіт.

Через десятки років вилочні навантажувачі Crown успішно використовуються у всьому світі, вони відмінно зарекомендували себе при роботі в складських комплексах, на промислових об'єктах, в магазинах роздрібної торгівлі, на дрібнооптових базах.

Про успіхи компанії, якість і надійність випускається нею обладнання наочніше скажуть цифри - тільки за 2019 рік по всьому світу було продано продукції на суму 3,72 млрд доларів, а сама компанія займає почесне 5-е місце за масштабом виробництва серед світових виробників навантажувачів. У тому ж 2019 році журнал Forbes включив Crown в список найбільших американських приватних компаній, де вона зайняла 133-тє місце.
Штаб-квартира Crown розташована в місті Нью-Бремен, штат Огайо, США, а регіональні офіси відкриті в Німеччині, Китаї та Австралії. Загальна чисельність співробітників, що працюють в компанії Crown в різних країнах, становить понад 16000 чоловік.

Практично всі комплектуючі навантажувачів виробляються на власних виробничих потужностях, лише близько 15% деталей закуповуються на сторонніх підприємствах, що дозволяє виробнику навантажувачів гарантувати високу якість своєї продукції. Це підтверджується і наявністю сертифіката ISO 9001: 2000. Crown сертифікувала все своє виробництво, від проектування до виготовлення деталей і складання готових машин.

Загальна площа виробничих потужностей тільки в штаті Огайо становить понад 140 000 кв.м. Заводи по виготовленню навантажувачів є і в інших штатах - в Індіані і Північній Кароліні. Крім того, частина промислового потенціалу компанії розташована за кордоном - в Китаї, Мексиці і Німеччині.

Розробка продукції

  • Інновації в дії
  • Впровадження технологій
  • Ергономіка
  • Ставка на безпеку

Підхід компанії Crown до промислового дизайну виражається в продуманих ідеях, орієнтованих на підвищення продуктивності операторів, збільшення безпеки і терміну служби продукції. Ми ретельно досліджуємо способи взаємодії людини і машини і завдяки цьому виробляємо обладнання з надзвичайно високими показниками вантажопідйомності і швидкості пересування. Наш інноваційний процес розробки враховує відгуки операторів - так ми можемо втілювати всі побажання наших клієнтів в життя.

Crown проектує свої навантажувачі, використовуючи всі досягнення сучасних технологій. Технології автоматизації і управління парком навантажувачів, розроблені компанією Crown, зробили революцію в індустрії вантажопереробки. наприклад: Система бездротового управління парком навантажувачів InfoLink забезпечує повний контроль і дозволяє отримувати точну та актуальну інформацію про кожну одиницю техніки. Технологія комплектації замовлень QuickPick Remote дозволяє спростити робочі операції і в результаті підвищити продуктивність і знизити стомлюваність оператора. Ця передова технологія дозволяє операторам, комплектуючих замовлення, скоротити кількість підйомів і спусків з платформи навантажувача на 70%.

Компанія Crown добре розуміє рівень навантаження, який лягає на операторів навантажувачів. Саме тому ми проектуємо наші навантажувачі таким чином, щоб оператори могли працювати на них з максимальною продуктивністю і комфортом. Наприклад, за допомогою нашої рукоятки X10 для гідравлічних візків і штабелерів оператори можуть паралельно виконувати операції підйому і переміщення, а також подавати звуковий сигнал лише однією рукою - як правою, так і лівою. Ці зручні функції дозволяють виконувати роботу швидше і при цьому мінімізувати руху руки і зап'ястя.

На всіх етапах проектування навантажувачів основний пріоритет для нас - це безпека користувачів. Навантажувачі компанії Crown оснащені вбудованими функціями безпеки, покликаними захистити операторів і підвищити їх продуктивність на робочому місці.

Про компанію

Розвинена глобальна торгово-сервісна мережа компанії Crown дозволяє задовольняти потреби клієнтів в будь-який час і в будь-якому місці. У цю мережу входять 19 заводів в різних регіонах світу і більше 500 роздрібних пунктів в 84 країнах.

Продукція виробника Crown покликана вирішити одну з головних проблем складських приміщень - можливість транспортування вантажів в вузькі проходи між стелажами. Навантажувачі, ричтраки, штабелери та інше обладнання Crown відрізняється компактними розмірами і високою маневреністю, що дозволяє обслуговувати ділянки складу, недоступні для іншої техніки. Ще однією інновацією, запропонованою інженерами компанії, стало створення навантажувачів з бічною стійкою, в яких оператор може виконувати функції з управління технікою, одночасно отримуючи круговий огляд. У таких навантажувачах оператор може здійснювати рух заднім ходом, що не відвертаючись від системи управління, що сприяє зниженню кількості аварій і підвищення безпеки персоналу. Багато моделей складської техніки Crown неодноразово отримували нагороди на різних виставках, наприклад, від Товариства промислових дизайнерів, від Міжнародного форуму дизайну в Ганновері (Німеччина), міжнародну нагороду Red Dot Design і безліч інших.

Отримання гранту розміром 1 млн доларів від штату Огайо дозволило компанії Crown приступити до досліджень, метою яких було створення надійних блоків живлення для батарей навантажувачів. В результаті були визначені найбільш досконалі модифікації паливних елементів, що гарантують тривалу експлуатацію техніки при дотриманні галузевих стандартів. Додатковою суміжній сферою діяльності компанії є створення курсу навчання для операторів навантажувачів, за допомогою якого вони отримують основні навички водіння і обслуговування техніки, що підвищує їх професіоналізм і ефективність роботи.

Каталог товарів

Перейти в каталог

Серія SC

1300–2000 кг

7,490 м

Серія ESR 1000

1400–1600 кг

9,09 м

Серія ESR 5200

1400–1600 кг

9,09 м

Серія RR/RD

1600–2000 кг

10,16 м

Серія WF

1000–1200 кг

4,4 м

Серія ES

1200–1600 кг

5,4 м

Серія DS/DT

2000 кг

2,6 м

Серія WP

1600 кг

0,211 м

Серія TC

3000 кг

3250 Н

Напишіть нам