Шини для навантажувачів SOLIDEAL (CAMSO)

Колеса для навантажувачів виробництва Solideal (Camso) - кращий вибір, коли необхідно «взути» техніку, задіяну в сфері навантаження і розвантаження. Будучи провідними фахівцями ринку, Camso створює шини для навантажувачів з урахуванням всіх вимог, що пред'являються до навантажувачів в сучасних умовах:

Безпека
навантажувальних робіт

Зниження витрати
енергоресурсів

Їзда з більшою
швидкістю

Підбір
необхідних шин

Наша компанія вже довгий час займається продажем коліс для навантажувачів Solideal (Camso) в Україні. Спільно з виробником ми прагнемо надати нашим клієнтам продукт, найбільш точно відповідає всім вимогам. Шини для навантажувачів необхідно підбирати для конкретних потреб і потреб; тільки в цьому випадку буде забезпечена їх максимальна довговічність. Ми рекомендуємо обов'язково враховувати інтенсивність експлуатації, яка визначається наступними факторами:

  • Асортимент

Шини для навантажувачів

Пневматичні шини для навантажувачів

Індустріальні шини Solideal бувають декількох типів, і вибирати їх необхідно в залежності від умов експлуатації, виду і стану робочої поверхні, вимог до прохідності навантажувачів, інтенсивності використання та інших факторів. Пневматичні шини для навантажувачів доцільно використовувати у випадках, коли:

- потрібна висока прохідність навантажувача, надійне зчеплення з поверхнею і стійкість;
- навантажувачі працюють в умовах пересіченій місцевості, на грунті, снігу, піску та інших агресивних покриттях;
- необхідно забезпечити хорошу амортизацію і комфорт оператора при роботі на нерівних поверхнях.

Суцільнолиті шини Solideal для навантажувачів

Суцільнолиті шини для навантажувачів отримують все більшу популярність, з кожним роком їх затребуваність помітно зростає. Це не випадково, так як суцільнолиті шини - відмінна альтернатива пневматичних шин при роботі навантажувача на поверхнях, які можуть спровокувати проколи або порізи. До таких поверхонь відносяться наливні підлоги складських приміщень, полімерні покриття, асфальтовані і бетоновані майданчики, де є відколи, виїмки з гострими краями. На відміну від камерних шин, суцільнолиті шини повністю заповнені спеціальною еластичною масою, до цих шинам часто застосовують назва гусматік.

Зростаюча популярність цієї гуми для навантажувачів визначена тим, що шини суцільнолиті мають ряд особливостей:

- шини не бояться ушкоджень, ймовірність отримання проколів і порізів невелика, а можливі пошкодження на роботу шини не впливають;
- зносостійкі і довговічні, термін служби вище, ніж у пневматичних шин;
- стійкі до впливу агресивних матеріалів (масла, кислоти, робочі рідини);
- забезпечують відмінну стійкість і маневреність навантажувача при будь-якому характері навантаження: в динаміці і статиці;
- не потребують технічного обслуговування, контроль тиску;
- такі шини для навантажувачів відмінно ходять по рівній поверхні, але не дуже підходять для умов бездоріжжя і нерівних підлог.

Бандажні шини для навантажувачів Solideal

Масивні шини (бандажі, бандажні шини) для навантажувачів, невразливі до порізів, проколів, можуть використовуватися в самих різних умовах, де використання пневматичних шин недоцільно в зв'язку з високою ймовірністю механічного пошкодження.

Конструкція масивних шин:
- зовнішній (протекторний) шар; - сталевий бандаж для фіксації шини на ободі.

Характеристики масивних шин:
- досить жорсткі; - невразливі до проколів і порізів;

застосування:
У зв'язку з підвищеною жорсткістю бандажні шини бажано використовувати на рівних поверхнях.

Немаркуючі шини

На підприємствах харчової промисловості, в медичних установах, в інших місцях, де особливо важливо дотримання чистоти, призначені білі шини, які не залишають слідів на підлогах, або т.зв. немаркованих шини. Компанія Solideal виробляє пневматичні, супереластичні, масивні (бандажні) кольорові шини для всіх моделей навантажувачів.

Основні переваги сірої, яка не залишає слідів гуми:
- шини не залишають слідів на покритті
- натуральна на 100% гума
- хороша стійкість кольору і стійкість до ультрафіолетового випромінювання для запобігання пожовтіння
- додатковий опір старінню завдяки присутності натуральних антиоксидантів
- низькі показники опору кочення, витрати електроенергії і внутрішнього теплоутворення
- ідеально підходять для застосування на транспортних засобах з електроприводом

Шини Solideal (Camso)

Camoplast і Solideal об'єднують свої сили
Об'єднання Camoplast і Solideal призведе до створення світового лідера у виробництві промислових шин (наприклад: шини Solideal), гумових гусениць.

C осені 2010 року свої можливості об'єднали дві найбільші компанії - Camoplast і Solideal.

Інтегрована компанія буде працювати під назвою Camoplast Solideal Inc. Торгові марки Solideal і Camoplast будуть як і раніше існувати і управлятися незалежно.

Виробничі потужності Camoplast Solideal Inc. розташовані в Північній Америці, Європі та Азії, з кількістю працівників близько 7400 осіб.

інтеграція
"В обох компанії - Camoplast і Solideal працюють самовіддані і працьовиті люди з подібними цінностями, такими як робота в команді та розширення прав і можливостей", сказав Pierre Marcouiller, голова ради директорів і головний виконавчий директор Camoplast. "Наші збірні команди будeт потужною силою для інновацій навколо певної лінії продукції. Разом ми також отримаємо користь від сильних фінансових структур, доступу та спільного використання кращих інструментів і практики."

Ланцюги протиковзання для навантажувача

Моделі ланцюгів проти ковзання для навантажувачів

Компанія Nosted Kjetting a.s. (Литва) виробляє ланцюги проти ковзання для навантажувачів під брендом Trygg. Ланцюги підходять для транспортування вантажів на вулиці і всередині складу. Виробляються з дроту прямокутного перетину товщиною 5 або 7 мм, матеріал дроту - легована сталь. Умовно ланцюги проти ковзання для навантажувачів можна розділити по виду плетіння перехресних ланок, номенклатура включає наступні моделі:

«Стільники» (ромб), модель Trygg Helene - розроблені спеціально для навантажувачів, посилені горизонтальними шипами. Завдяки рисунку типу «стільники» ланцюг рівномірно розподіляється по шині, тим самим забезпечується відмінна маневреність і зчеплення, вантаж не трясе при їзді, ідеальні для важких умов експлуатації. Конструкція шипів, які розташовані як би лежачи, досить щадна до бетонних і асфальтових покриттях; застосовуються на вулиці із заїздом в склад. Ланцюги на навантажувач Helene «стільники» підходять навіть в разі часткового зносу протекторів.

«Драбинка», модель Trygg Forklift Rectangular chain - отримали свою назву через розташування ланок, що імітують сходи. Це стандартні прямокутні ланцюги проти ковзання для навантажувачів, які рекомендується використовувати на нових шинах або на шинах з мінімальним зносом протектора. Головною перевагою даного типу ланцюга є те, що їх можна використовувати не тільки на вулиці, але і всередині приміщення. Цю модель рекомендується застосовувати в умовах помірної інтенсивності.

«Драбинка», бюджетна модель Trygg Extra Fram B - з меншою кількістю перехресних ланок для робіт низької інтенсивності, можна працювати на вулиці і всередині складу, а важливою перевагою є невисока ціна.

«Драбинка», модель Trygg Forklift Studded chain - відмінна риса даних ланцюгів є наявність шипів, через що їх можна використовувати тільки на вулиці. Вони відрізняються високою міцністю, наявність шипів забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею і високу прохідність навантажувача в найжорсткіших умовах.

Напишіть нам