Запасні частини для навантажувачів

Однією з основних завдань кожного постачальника вантажопідйомної техніки є також забезпечення своїх клієнтів якісними запасними частинами, додатковими аксесуарами для цієї техніки.
Наша компанія пропонує зі складів і під замовлення всі необхідні для вантажопідйомної техніки запчастини. Навантажувач, штабелер, ричтрак й інша вантажопідйомна техніка буде своєчасно забезпечена широким спектром запасних частин зі складів головного підприємства і філій.

Запчастини
від виробника

Кваліфіковані
менеджери

В наявності
на складі

Поставка запчастин
під замовлення

Будь-які запчастини навантажувач отримає в найстисліші терміни, що виключає ризик тривалих простоїв. Якщо в даний момент необхідні Вам запчастини відсутні на складі, ми забезпечимо їх поставку в найкоротші терміни.

  • Асортимент
  • Переваги

Запасні частини для навантажувачів

Вила для навантажувачів

Вила - це основний робочий інструмент вилочного навантажувача. Можна використовувати стандартні вила, або вила з підвищеною вантажопідйомністю до 10 тонн і різною довжиною, що дозволяють обробляти нестандартні вантажі.

При виборі вил необхідно враховувати наступні моменти:
Вантажопідйомність навантажувача.
Тип кріплення вил на подвілочную плиту.
Вага та розміри оброблюваного вантажу
Розташування центру ваги вантажу на вилах

В процесі роботи вила піддаються зносу, тому потрібне постійне спостереження за їх станом. Вила необхідно замінити, якщо Ви помітили:

Тріщини на поверхні вил.
Прогин вил.
Зменшення товщини на 10% і більше.
Порушення цілісності кріплення вил.

Всі виробники виготовляють стандартизовані вила, відповідно до класифікації по ISO, в залежності від класу ISO подвілочной плити (каретки).

Шини - пневматичні, масивні, супереластичні і колеса в зборі

Шини для навантажувачів необхідно підбирати для конкретних потреб і потреб; тільки в цьому випадку буде забезпечена їх максимальна довговічність. Ми рекомендуємо обов'язково враховувати інтенсивність експлуатації, яка визначається наступними факторами:

час роботи і простою навантажувача;
вага вантажів, які обробляє навантажувач;
відстань, яке техніка проходить;
стиль водіння оператора;
тип робочої поверхні.

Тільки сукупний облік цих факторів допоможе підібрати колеса для навантажувачів, які забезпечать високу ефективність робіт, тривалий термін служби і максимальну прибуток.

Електродвигуни - тягові і допоміжні


Контактори і частини до них, штепсельні з'єднання, Командоконтроллери і інші частини електричних систем


Гідравлічні циліндри, насоси


Реверсори


Сидіння


Запасні частини для двигунів внутрішнього згоряння


Стартери, генератори, гідродинамічні передачі і багато іншого - все - більше 5000 найменувань


Фільтри і фільтроелементи


Переваги покупки запчастини для навантажувачів у компанії

Широкий асортимент брендів

Наша компанія пропонує запчастини для навантажувачів різних видів і виробників:
CROWN, CATERPILLAR, DOOSAN (DAEWOO), TOYOTA, MITSUBISHI, BT, HYSTER, STILL, JUNGHEINRICH, LINDE, YALE, KOMATSU, TCM, NISSAN, NICHIYU, HELI, HC, EP, SOOSUNG, OM PIMESPO, HYTSU, CLARK, BALKANCAR і ін.


Компанія пропонує тільки високоякісні оригінальні запчастини до навантажувача, так як застосування запчастин низької якості скорочує ресурс техніки, збільшує час її простою, а також може стати причиною пошкодження техніки, що в свою чергу тягне за собою додаткові витрати

Номенклатура, пропонованих нами запчастин, налічує понад 50 000 найменувань і асортимент постійно розширюється.

Співпраця безпосередньо з виробниками і офіційними постачальниками дає нам можливість надавати гарантію на запасні частини до 6 місяців.

Лояльна цінова політика дає можливість нашим Клієнтам купувати запчастини високої якості за доступними цінами. Діє система знижок.

Власний склад

Ми маємо в своєму розпорядженні власним складом оригінальних запасних частин для техніки різних видів і виробників, які офіційно імпортуються з країн Європи: Бельгії, Голландії, Болгарії, Німеччина, а також Південної Кореї та ін.
У числі наших партнерів: TVH (Бельгія), Doosan (Бельгія), Апекс-Сервіс (Болгарія), Crown (Німеччина), Vetter (Німеччина), Cat Lift Trucks (Голландія) і ін.

Запасні частини на замовлення

Компанія здійснює поставку запасних частин під замовлення в найкоротші терміни, завдяки міцним налагодженим зв'язкам з постачальниками.

Великий обсяг складських запасів

Обсяг складських запасів запасних частин постійно підтримується і поповнюється, що дозволяє моментально задовольняти більшість запитів наших Клієнтів.
У разі відсутності запчастин на складі наші менеджери допоможуть здійснити поставку запчастин під замовлення.

Напишіть нам