Cервіс

Довіряйте сервісне обслуговування і ремонт тільки професіоналам найвищого рівня!

Cервіс

Сервісне обслуговування та ремонт
Капітальний ремонт і відновлення
Ремонт гідравлічних візків
Запресовування шин
Установка каталізаторів
Установка імпульсних регуляторів
Установка блоку захисту АКБ
Установка візуального сигналу

Технічне обслуговування вантажопідйомної техніки

Щоб скоротити час простою навантажувачів настільки, наскільки це можливо, і допускати якнайменше поломок в умовах інтенсивної експлуатації, необхідно проводити їх своєчасне технічне обслуговування. Як правило, виробники вказують рекомендовану періодичність проведення планових обслуговувань. Дотримання цих рекомендацій допомагає уникнути багатьох аварійних ситуацій, оскільки під час профілактичних заходів можна виявити найбільш уразливі місця техніки і провести заміну зношених деталей або вузлів.

Періодичність планових обслуговувань

Для забезпечення тривалої безаварійної роботи вантажопідйомної техніки необхідно систематичне проведення ряду операцій, спрямованих на пошук і усунення наявних проблем. Залежно від ступеня навантажень, які долають під час експлуатації тих чи інших механізмом або окремими деталями, операції по їх обслуговуванню проводяться в різні терміни, які вказує компанія-виробник.

Огляд техніки

Кожну зміну оператор зобов’язаний проводити візуальний огляд техніки для перевірки загального стану вузлів і механізмів. Зокрема, необхідно перевірити заряд батареї, рівні масел, антифризу та інших робочих рідин, стан шин, кріплення коліс і ін.

Планове технічне обслуговування

Терміни проведення планового технічного обслуговування техніки, як правило, залежать від кількості відпрацьованих годин. Перелік робіт, які виконуються під час цих оглядів, зазначений в керівництві по експлуатації для кожної моделі техніки. В цілому можна виділити деякі загальні моменти. Під час обслуговування фахівець сервісного центру повинен оглянути ходову частину і силові агрегати, провести регулювання гальмівної системи і системи управління, оцінити стан гідравліки, підшипників, зчеплення, при необхідності провести заміну масел і оновити мастильні матеріали.

Ремонт і гарантійне обслуговування

Наша компанія вже 20 років виконує всі види гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування вантажопідйомної техніки. При необхідності ремонту будь-якої складності можливий виїзд наших фахівців на ваше підприємство для виконання діагностичних і ремонтних операцій. В наявності компанії є мобільні бригади по всій Україні. Також ми здійснюємо ремонт техніки на наших власних потужностях, що мають оглядові ями, із застосуванням необхідних інструментів, оснащення та обладнання.

Наші фахівці пройшли професійне навчання, що є гарантією якісного ремонту техніки будь-якої складності.

Власна виробнича база і склад запчастин дозволяють нам робити заміну зношених деталей в короткі терміни, не привертаючи сторонні підрядні організації, що допомагає утримувати адекватні розцінки на послуги.

Крім того, у нас проводяться роботи з фарбування техніки, відновлення її зовнішнього вигляду, установці візуального попереджувального сигналу і т.д.

Для отримання додаткової консультації та виклику ремонтної бригади зв'яжіться з нами по одному з номерів телефону (розташовані в «шапці» сайту).

Напишіть нам