Контакти

Компанія “Форклифт Сервіс” – спеціалізоване підприємство, що здійснює поставку, ремонт, гарантійне та післягарантійне обслуговування вантажопідйомної техніки різних виробників, постачання запасних частин, тягових акумуляторних батарей для навантажувачів всіх типів, шинної продукції, гідравлічних візків, штабелерів, складських систем з 1998 року. За роки роботи в своїй сфері діяльності підприємство стало одним з лідерів на ринку вантажопідйомної техніки України.

Компанія «Форклифт Сервіс» є дилером одного з найбільших виробників складської техніки:

компанії Crown Equipment Corporation (США);

Крім того партнерами компанії є:

виробники акумуляторних батарей ТАВ (Словенія);
виробник шинної продукції Continental (Німеччина);
виробники складського обладнання GiantMove, Xilin, Niuli (Китай).

Гарантію і сервісне обслуговування техніки надає наш партнер – ТОВ Зевс який має власну виробничо-технічну базу, необхідне спеціальне обладнання і кваліфікованих фахівців.

Пошуки нових напрямків в роботі, розширення зовнішньоекономічних зв’язків сприяють здійсненню поставок на український ринок різного вантажопідйомного обладнання за найнижчими цінами.

Компанія «Форклифт Сервіс» пропонує Вам зі складів і під замовлення широкий спектр запасних частин до вантажопідйомної техніки Crown, “Балканкар”, DOOSAN, TOYOTA, HYSTER, STILL, JUNGHEINRICH, LINDE, KOMATSU, САТ та інших виробників.

Ми пропонуємо Вам рішення проблем, пов’язаних з внутрішньою логістикою на Вашому підприємстві – постачання якісної вантажопідйомної техніки, акумуляторних батарей, шин, запасних частин і складських систем за оптимальними цінами і на найбільш вигідних для Вас умовах.

Напишіть нам