Електроштабелер Crown ES4000-1.2, вантажопідйомність 1200 кг

Супроводжуваний штабелер серії ES призначений для переміщення піддонів,
сітчастих контейнерів і європіддонів. Цей штабелер не вимагає проміжків для
аутригерів і дозволяє більш ефективно використовувати простір.

Вантажопідйомність

1 200 кг

Висота підйому

4 440 мм

Повна довжина

1 926 мм

Двигун гідравліки

3,0 кВт

13 850 €

11 772 €

Знижка на електроштабелер 15%
Можлива розстрочка без подорожчання на 12 місяців

Компанія CROWN займає п’яту позицію в світовому рейтингу виробників вантажопідйомної техніки, а по виробництву техніки з електричним приводом компанія Crown – безумовний лідер.

Продукція CROWN проводиться на заводах в США (навантажувачі з противагою) і Німеччини (складська техніка).

Будь-яка продукція компанії – від самих маленьких ручних гідравлічних візків до найбільших моделей вузькопрохідних штабелеров – є кроком до втілення основної мети компанії – забезпечення споживачів найбезпечнішим, найефективнішим і ергономічним обладнанням, яке дозволить знизити загальну вартість володіння і збільшити термін його служби.

Форклифт Сервіс Україна – дистриб’ютор компанії Crown Gabelstapler GmbH & Co. KG. на території України.

Філії підприємства діють в найбільших містах України – Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі.

Електроштабелер CROWN серії ES4000-1,2

Супроводжуваний штабелер серії ES призначений для переміщення піддонів, сітчастих контейнерів і європіддонів. Цей штабелер не вимагає проміжків для аутригерів і дозволяє більш ефективно використовувати простір.

Виняткова надійність і довгострокова рентабельність

Потужні та надійні штабелери серії ES розраховані на довгий термін експлуатації, що гарантує високу рентабельність.

Трифазний тяговий електродвигун змінного струму забезпечує швидкий розгін і точне управління на будь-якій швидкості, майже не вимагаючи технічного обслуговування.

Основним елементом гальмівної системи e-GEN є електродвигун змінного струму. На відміну від механічних рішень, така система не потребує регулювання, не має деталей, що зношуються і практично не потребує технічного обслуговування.

Очевидна перевага

За рахунок чудової кругового огляду компактні штабелери ES спрощують роботу в обмеженому просторі. Це значно підвищує ефективність і безпеку при маневруванні.

Завдяки щоглі з широким отвором, особливої ​​конструкції каретки і формі низкопрофильного силового агрегату оператор ясно бачить краю вил і опорні консолі. Спеціальні покажчики на кінцях вил полегшують позиціонування.

Рульовий важіль розташований по центру, завдяки чому оператор знаходиться на безпечній відстані від силового агрегату. При цьому він отримує широкий огляд по обидва боки штабелера.

Чудова керованість і ефективність

Чуйне управління ходом, вузьке шасі і опціональна електронна система рульового управління спрощують маневрування в обмеженому просторі, в тому числі під високим навантаженням. Підйом і опускання виконуються з підвищеною точністю, і ефективна робота з вантажем можлива на висоті до 5,4 м.

Функція блокування гальма дозволяє оператору легко маневрувати на мінімальних швидкостях, при цьому важіль знаходиться в майже вертикальному положенні.

Інноваційний важіль X10 забезпечений перемикачем швидкого і повільного ходу, за допомогою якого оператор може вибрати один з двох програмованих швидкісних режимів з урахуванням виду виконуваних завдань.

Надійний і потужний

Потужність штабелеров серії ES очевидна як зовні, так і зсередини. Всі деталі і вузли розраховані на неймовірну продуктивність і міцність. Силовий агрегат включає в себе тяговий електродвигун змінного струму
виробництва компанії Crown, а також потужну коробку передач в литому чавунному картері, здатну витримати дуже високі навантаження. Сталевий рульової важіль з литою алюмінієвою рукояткою управління прослужить довго навіть в самих
несприятливих умовах.

Надійний силовий агрегат захищений товстої сталевий спідницею, а також знімними сталевими панелями. Міцна щогла складається з декількох двотаврових балок з товстими сталевими перекладинами.

Експлуатаційні характеристики CROWN ES4000-1.2

Вантажопідйомність при центрі ваги 600 мм1200 кг
Висота підйому вил4440 мм
Вільних хід вил1500 мм
Габаритна висота1980мм
габаритна довжина1908 мм
габаритна ширина800 мм
радіус повороту1461 мм
Ширина робочого коридору 800х1200 – в довжину2321 мм
Дорожній просвіт з вантажем30 мм
Швидкість переміщення з вантажем / без вантажу6.0/6 км/час
Швидкість підйому (з вантажем / без вантажу)0,16/0,24м/с
Швидкість опускання (з вантажем / без вантажу)0,38/0,28 м/с
довжина вил1150 мм
Загальна вага без АКБ 250 А.Ч. (Без вантажу)816 кг
Комплектація Електроштабелер
шасі
колеса переднівулколан 230х70
колеса заднівулколан  82х100
Додаткові колеса (опорні ролики)140х54
гальмаРегенеративное торможение двигателем
двигун тяговий2,0 кВт
двигун гідравліки3,0 кВт
Акумуляторна батарея ТАБ24В/250Ач
Зарядний пристрій вбудований50 А, 8 часов заряд

 

  

Ключові переваги Електроштабелера Crown

1. «метал міцніше пластику». Дане висловлювання є визначальним при виготовленні справжнього штабелера. Максимум металевий вузлів і запчастин і мінімум пластикових елементів. Оптимальна сталева конструкція стійка до деформацій і добре витримує навантаження. Знімна сталева кришка захищає внутрішні компоненти від ударів, дозволяючи легко отримати доступ для сервісного обслуговування. Вила виготовлені з
високоміцної сталі і оснащені вбудованими вхідними та вихідними «черевиками» для простої і безпечної роботи з паллетамі.

2. Найкраще зчеплення ведучого колеса і підвищена стійкість досягається завдяки регульованим полімерним амортизаторам опорних коліс. Для захисту підшипників від забруднення, вантажні колеса обладнані спеціальними
кришками.

3. Для полегшення роботи в обмежених місцях в модель ES4000 вбудована функція зони блокування гальма, яка дозволяє точно і безпечно вести машину на найменшій швидкості, при цьому важіль знаходиться майже у вертикальному
положенні. Рукоятка управління весь час знаходиться в межах габаритів корпусу візки, навіть коли вона повернута на 90 °

4. Міцна рукоятка управління X10® штабелера ES4000 сконструйована з метою забезпечення оптимального радіуса повороту, що вимагає мінімальних зусиль. Всі кнопки управління можуть знаходитесь у скрутному становищі будь-якою рукою і вимагають
мінімального руху руки і зап’ястя. Кнопки звукового сигналу вбудовані в рукоятки. Ергономічні клавіші управління ходом вперед і назад забезпечують точне маневрування. У разі, якщо при експлуатації візки, буде необхідність в заміні клавіш, кнопок тощо. Деталей, змінюються саме ці деталі, а не дорога багатофункціональна рукоятка візки.

5. Подвійні підйомні циліндри з хромованими штоками і торсіонний вал покращують стійкість вантажу. Товстостінні втулки і прес-маслянки у всіх шарнірах системи підйому роблять таку машину ідеальною для найскладніших промислових завдань. Підйомні вилки вантажних коліс виготовлені з високоякісної сталі для максимальної здатності навантаження. Всі болти мають спеціально покриття для захисту від корозії.

6. Вражаючі гарантійні умови від виробника підтверджують дійсну якість сучасного і продуктивного Електроштабелер.

Гарантія

Термін гарантії: 12 місяців без обмеження напрацювання.

Гарантійне обслуговування проводить ТОВ «Зевс – Сервіс».

Сервісне обслуговування та ремонт

Компанія «Зевс-сервіс» на високому рівні здійснює технічне і гарантійне обслуговування, капітальний і дрібний ремонт, заміну великих вузлів, відновлення.

· Досвід в обслуговуванні та ремонті навантажувачів будь-яких брендів;

· На обслуговуванні «Зевс-сервіс» знаходиться більше
4000 одиниць техніки;

· Власна ремонтно-виробнича база;

· Кваліфікований сервісний персонал;

· Сервісна служба представлена ​​в великих містах України: Запоріжжя, Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків;

реагування протягом 1 робочого дня, виїзд в будь-яку точку України здійснюють мобільні сервісні бригади: 25 сервісних автомобілів, укомплектовані всім необхідним для роботи обладнанням та інструментом

Напишіть нам